Míchadlo z veletrhu TECHAGRO je již ve fermentoru

Jak jsme již informovali společnost EnviTec Biogas Service s.r.o. se v dubnu účastnila veletrhu TechAgro. Jednalo se o jeden z největších zemědělských veletrhů v Evropě, neboť za pět dní prošlo branami výstaviště 110 tisíc návštěvníků. Jsme rádi, že i naše výstavní plocha mohla být součástí takové akce. Kromě mnoha setkání s našimi stávajícími partnery jsme navázali i nové obchodní příležitosti, na kterých se snažíme pracovat. Asi jednu z nevzdálenějších zahraničních delegací hostila naše společnost – 15 farmářů z Japonska. Pro mě bylo TechAgro a následná prohlídka farmy společnosti BONAGRO a.s. velký zážitek.

Letos prvně jsme se rozhodli vystavit na ploše reálný exponát - ponorné vrtulové míchadlo MIDSIZE s průměrem vrtule 1,4 m. Žlutá barva lopatek tohoto míchadla vždy zaujala. Odpověděli jsme řadu laických i odborných dotazů. Mnozí ocenili malý příkon míchadla – pouze 7,5 kW a také to,  že se míchadlo v nádrži dá výškově i směrově nastavit. Těší nás, že začátkem května proběhla instalace míchadla, které bylo k vidění na výstavě přímo do reálného fermentoru. Ten se investor rozhodl po 8 letech provozu kompletně vyčistit a vyměnil 4 staré míchadla o příkonu 11 kW za nový typ MIDSIZE.

Ještě jednou děkujeme všem návštěvníkům naší expozice za návštěvu a milé setkání a věříme, že se v roce 2018 opět v Brně potkáme.

Kontakt:
Ing. Lubomír Hnilica
+420 725 777 402
L.Hnilica@envitec-biogas.com