Mít náhradní díly a zajištěný servis se vyplatí.

Začátkem kalendářního roku je vždy čas na bilancování již uplynulého roku, je to období kdy se přemýšlí jaké předsevzetí si dát do roku následujícího.

Pro nás v EnviTecu se předsevzetí týká pojmů: dostupnost náhradních dílů, zásoby a skladové položky. Pro kontrolu našeho loňského předsevzetí slouží každoroční inventura, kterou máme úspěšně za sebou. Kromě kontroly skladových zásob proběhlo i stěhování skladu náhradních dílů do větších prostor.  „Aktuální skladovací kapacita bude zdvojnásobena a zároveň vznikne prostor pro lepší zázemí našich servisních techniků, což nás velmi těší“ říká jednatel společnosti Hendrik van der Tol.

V této souvislosti nabízíme za výhodné ceny některé náhradní díly, které se během roku ve většině případů mění a které se vyplatí mít jako zásobu na bioplynové stanici.

  • chladicí kapalinu Frostox – dodávána přímo na Vaši bioplynovou stanici po 200 litrových sudech
  • náhradní díly na všechny typy rotačních čerpadel zn. Vogelsang (VX 186, VX 136), opotřebitelné díly do Rotacutů
  • mechanické ucpávky, rotory a statory pro čerpadla zn. Seepex a Netzsch
  • Vzduchové a olejové filtry a jiné

Zároveň na následující rok nabízíme výhodné servisní balíčky na údržbu kogeneračních jednotek GE Jenbacher a MAN. Výhody servisního balíčku jsou na obou stranách. Servisní společnosti dává lepší možnost plánování výjezdů servisních skupin, ale i lepší možnosti řízení skladových zásob náhradních dílů, kdy obě strany jistotu, že díly jsou na skladě a rezervovány pro daného zákazníka.

Ceny služeb a zejména náhradních dílů jsou pevně dané a garantované na celé období. Termíny údržeb jsou plánované s dostatečným časovým předstihem. Pro rok 2017 máme v plánu též několik generálních údržeb kogeneračních jednotek a to zejména na jarní a podzimní měsíce. V případě generální údržby je plánování, s ohledem na dostupnost bloku motoru, stěžejní věc.   

Na vyžádání Vám sestavíme individuální cenovou nabídku na poptané náhradní díly a servis či na generální údržbu kogenerační jednotky.

Kontakt:
Ing. Lubomír Hnilica
+420 725 777 402
L.Hnilica@envitec-biogas.com