Nach Oben
LinkedIn Facebook Youtube Instagram twitter xing

Splnění emisních limitů na kogeneračních jednotkách

Od 1. 1. 2020 nastává zákonná povinnost pro všechny provozovatele bioplynových stanic dodržet nové emisní limity Vašich kogeneračních jednotek.. Hodnota CO se snižuje z 1300 na 650 mg/m3 a takto nízké hodnoty oxidu uhelnatého se bohužel již nedá, ve většině případů, dosáhnout pouhým nastavením kogenerační jednotky. Do spalinové cesty je nutné instalovat oxidační katalyzátor.

V dubnu jsme instalovali první katalyzátor na kogenerační jednotku,  která právě procházela generální údržbou. Celý kogenerační prostor prázdný a navaření komory katalyzátoru bylo rychlejší a jednodušší. 

Splnění emisních limitů na kogeneračních jednotkách

Naše společnost je schopna dodat a nainstalovat vhodné katalyzátory pro všechny typy kogeneračních jednotek jako Jenbacher, MAN, MWM, Schnell, 2G, TEDOM a další. Daný typ katalyzátoru řešíme individuálně přímo pro kogenerační jednotku na Vaší bioplynové stanici. Snažíme se jít cestou jednoduché montáže, snadného ovládání a samozřejmě dobré ceny.

V naší nabídce naleznete katalyzátory určené do spalinového výměníku (AWT) i komorové katalyzátory mezi příruby spalinového potrubí.

Kontakt:
Mgr. Petr Hora
EnviTec Biogas Service s.r.o.
M: +420 725 103 944
E: P.Hora@envitec-biogas.com

Splnění emisních limitů na kogeneračních jednotkách