TECHAGRO 2016 - těšíme se na setkání…

Každé dva roky se koná na brněnském výstavišti veletrh, který patří k těm nejvíce navštěvovaným a který není třeba zemědělské veřejnosti dlouze představovat – jedná se o TECHAGO,  mezinárodní veletrh zemědělské techniky. Letos začíná v neděli 3. dubna a končí ve čtvrtek 7. dubna.

„Chceme využít veletrh TECHAGRO zejména k setkání. Počítáme, že náš stánek navštíví početná skupina stávajících zákazníků, kterým naše společnost zajišťuje pravidelně servis bioplynové stanice. Zároveň chceme oslovit i zákazníky, kteří třeba o našem servisu neslyšeli nebo neměli možnost se s námi seznámit a osobně setkat“ vysvětlil ředitel společnosti Ing. Miroslav Kovačik.

V rámci veletrhu bude přímo v pavilonu „Z“ vystaveno i EnviTec MIDSIZE míchadlo, které patří k nejlepším na trhu, bude také promítán film o generální údržbě kogenerační jednotky GE Jenbacher v 7 dnech nebo ukázky záběrů z infa-kamery, kterou společnost EnviTec zjišťuje případné úniky a netěsnosti bioplynu na bioplynových stanicích.

Ve středu pak na stánek zavítá početná skupina investorů až z Japonska, kteří se zajímají o zemědělství a zemědělskou techniku. Pro ně bude organizována i exkurze na nedalekou bioplynovou stanici EnviTec Biogas.
Chtěli bychom touto formou pozvat všechny zákazníky, provozovatele bioplynových stanic i zájemce o bioplyn na náš stánek č. 080 v pavilonu „Z“.

Těšíme se na setkání!

Kontakt pro zajištění volné vstupenky:

Ing. Lubomír Hnilica
M: +420 725 777 402
E: L.Hnilica@envitec-biogas.com