Proč hospodaříme s energií?

Jednoduše proto, že máme více než 20 let zkušeností jako výrobce bioplynových stanic. Pro nás se vše točí kolem obnovitelného multienergetického bioplynu. Proto využíváme své rozsáhlé odborné znalosti nejen k plánování, výstavbě a údržbě zařízení na výrobu a úpravu bioplynu, ale samozřejmě také pomáháme našim zákazníkům s uváděním vyrobené energie na trh. Protože pokud jde o energii, je to jako u řezníka: na otázku "Můžu si přidat?" odpovídáme vždy kladně! Trochu více zelené energie nejen zlepšuje bilanci CO2, ale samozřejmě také poskytuje teplo, elektřinu nebo dokonce palivo pro klimaticky neutrální sektor dopravy.

 • Výhledově, organizovaně, systematicky
  Náš energetický management je především jeden: prozíravý. Bez prozíravé a systematizované koordinace nákupu, přeměny, distribuce a využití zelené energie pro splnění příslušných individuálních požadavků zákazníka bychom se také daleko nedostali. Naším cílem je vytvořit situaci výhodnou pro všechny naše zákazníky i pro nás jako kupce či prodejce zelené energie s ohledem na ekologické a ekonomické cíle. Na našem domácím trhu v Německu se zaměřujeme výhradně na nákup a prodej biometanu a na smluvní zkapalňování pro výrobu bio-LNG pro přechod na ekologickou dopravu.
   
 • Jednoduše ji prodejte
  Máte zbytky biometanu a nevíte, co s nimi?Rádi přebytečnou energii přijmeme a dokonce za ni zaplatíme - včetně dlouhodobě garantované jistoty ceny.Takže vy i my můžeme lépe plánovat
   
 • Jednoduše doručte
  Podařilo se vám začít se zpracováním plynu. Nyní byste také rádi využili atraktivní platby za kvóty skleníkových plynů. S naší nabídkou smluvního zkapalňování můžete začít ihned. Vy nám dodáte svůj biometan a my jej zkapalníme na bio-LNG. Účtujeme vám pouze servisní poplatek za kilogram LNG a vy sami prodáváte LNG a kvótu skleníkových plynů. To znamená, že si ponecháte plnou přidanou hodnotu, ušetříte si autorizaci a neponesete žádné technické riziko.
   
 • Jednoduše požádejte
  Nejste si jisti, který z našich konceptů je pro vás ten pravý? Rádi vám pomůžeme získat více jasno. Jednoduše nám sdělte, o jakém tématu byste chtěli, abychom vás informovali - samozřejmě zdarma a nezávazně!

Poptejte se u nás

Váš kontakt

Frank Hinken CEO
EnviTec Energy GmbH & Co. KG

K dotazu