Náš servis je tu pro vás nepřetržitě!

Analýza substrátu, náhradní díl nebo pravidelná údržba? Naše služby pro vás znamenají pro nás plný fyzický závazek. Neboť potřebujeme nejen znalost vašeho systému, ale také sluch pro vaše starosti. Naše srdce vždy bije pro váš systém - ať už bioplynový, nebo systém pro modernizaci plynu. Všechny naše služby dokonale sladíme. 
Díky našim komplexním službám od analýzy, biologického a technického poradenství až po pomocné materiály pro zvýšení výkonu dostaneme vaše zařízení do nejlepší formy a zajistíme efektivní provoz. Naši zákazníci se na naše odborné znalosti spoléhají již více než 20 let na trhu. V současné době pečujeme o zařízení s celkovým instalovaným výkonem téměř 150 MW v biologickém servisu a 422 MW v technickém servisu.

Přehled našich služeb:

 

 • NEPŘETRŽITÝ SERVIS 
  Odpočiňte si a jednoduše si užívejte klidu, že je vše v pořádku: s více než 166 servisními pracovníky v Německu i v zahraničí, 24hodinovou horkou linkou a naším online monitoringem je vám EnviTec k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. 
   
 • BIOLOGICKÝ SERVIS
  Náš biologický servis je skutečná ruční práce. V pravém slova smyslu. Naši zkušení pracovníci rychle poznají, kdy se biologie vymyká kontrole. Protože celý biologický proces v rostlině je velmi složitý, musí naši odborníci nejen vidět, cítit a slyšet, ale také se pozorně podívat na podmínky prostředí. Od výběru substrátů až po monitorování biologických procesů zajišťujeme efektivní přeměnu na bioplyn nebo biometan.
   
 • 360STUPŇOVÁ ANALÝZA
  Všechny shromážděné hodnoty poskytují celkový obraz, který nám umožňuje posoudit stav biologických procesů. Začíná to zkoumáním vstupních materiálů, pokračuje odběrem vzorků a analýzou fermentoru a končí fermentačními zbytky. Díky tomu jsme schopni poskytnout komplexní popis stavu vašeho zařízení a doporučení pro zlepšení jeho výkonu. Samozřejmě vás nenecháváme s analýzou osamocené. V závislosti na vašich požadavcích vám okamžitě dodáme potřebné produkty ke stabilizaci procesu nebo zvýšení výkonu vašeho zařízení.
   
 • TECHNICKÝ SERVIS
  Naši technici jsou vám k dispozici, aby zajistili bezproblémový chod vašeho zařízení. Součástí naší nabídky technických služeb je samozřejmě také pravidelná údržba, kontroly a modernizace. Pravidelné kontroly a včasné opravy jsou zásadní pro optimální výkon vašeho systému a pomáhají minimalizovat prostoje. Naše týmy údržby vás podporují při prodlužování životnosti vašeho systému a zajišťují také potřebné modernizace a optimalizace.