Naše reference

Společnost EnviTec je již řadu let lídrem v oblasti plánování, vývoje a realizace projektů obnovitelných zdrojů energie. Naše odborné znalosti a odhodlání v oblasti udržitelné výroby energie nám umožnily úspěšně realizovat širokou škálu zařízení různých velikostí a použití po celém světě.

Naše referenční stránka vám nabízí pohled na některé z našich vynikajících projektů. Najdete zde informace o technických specifikacích, lokalitách a rozsahu naší práce. Naše reference dokládají naši schopnost vyvíjet a realizovat řešení na míru, která splňují požadavky našich zákazníků, od zemědělských bioplynových stanic až po průmyslové biometanové stanice.

Jsme hrdí na to, že se s vámi můžeme podělit o naše projekty a zkušenosti. Naše reference svědčí o naší schopnosti překonávat složité výzvy v oblasti obnovitelných zdrojů energie a poskytovat udržitelná řešení šetrná k životnímu prostředí. Zveme vás, abyste se o naší práci dozvěděli více, a jsme vám k dispozici pro zodpovězení vašich dotazů nebo poskytnutí dalších informací.

BioEnergie Park Güstrow

Více informací o největším integrovaném zařízení na výrobu bio-plynu v Německu (Bio-LNG včetně zařízení na zkapalňování CO2) najdete zde.

Zjistěte více

Bioplynové stanice na míru

Zařízení na zpracování bioplynu a plynu pro zpracování zemědělských materiálů nebo průmyslového odpadu - zákazníkům po celém světě nabízíme individuální řešení.

Společnost EnviTec, která působí v 17 zemích, instalovala po celém světě více než 458 MWel a 660 zařízení a má bohaté zkušenosti se zpracováním zemědělských, vedlejších produktů zemědělského průmyslu a dalších organických odpadů.

Přečtěte si více o...

  • naše zemědělské reference
  • naše reference o přeměně odpadů na energii
  • naše reference o biometanu

Naše projekty

Güstrow

Největší integrovaný závod na výrobu bio-LNG v Německu (bio-LNG včetně zařízení na zkapalňování CO2)

Zjistit více

Industrial plant, Gauchy

Více informací o průmyslové bioplynové stanici s úpravou plynu v Gauchy ve Francii.

Zjistit více

Flemløse

Další informace o zařízení na úpravu plynu v Glamsbergu, Flemløse, Dánsko.

Zjistit více

Váš kontakt

Maurice Markerink

Generální ředitel
EnviTec Anlagenbau GmbH & Co. KG

Kontaktní formulář